Biuro Podróży "M-Travels" Marcin Mazur, działające z sukcesami na rynku turystycznym od ponad 10 lat, proponuje Państwu kompleksową obsługę wszelakiego rodzaju wyjazdów grupowych. Na Państwa życzenie przygotujemy ofertę wyjazdów dopasowaną indywidualnie do Państwa potrzeb i kalkulowaną zgodnie z budżetem na daną imprezę.

Każdy wyjazd planujemy „od A do Z”, każdorazowo analizujemy potrzeby naszych klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo wycieczki zagraniczne jak i krajowe, wycieczki szkolne, kolonie i obozy młodzieżowe w kraju i za granicą a także pielgrzymki w różne miejsca kultu religijnego.

W naszych przykładowych ofertach, zamieszczonych na naszej stronie nie znajdą Państwo konkretnych cen. A to tylko dlatego, że każdy klient, każda grupa ma swoje wymagania, swoją wizję imprezy, poza tym cena imprezy uzależniona jest między innymi od ceny transportu. Inna będzie więc cena imprezy w Bieszczadach dla grupy z Krakowa, a inna dla grupy ze Szczecina. Jeśli więc wśród naszych ofert znajdą Państwo propozycję, która przypadła Państwu do gustu i chcieliby Państwo, aby daną imprezę wycenić, bardzo pięknie proszę o kontakt na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numer telefonu 535 817 535.

Reasumując, bardzo serdecznie zapraszamy do współpracy wszelkie urzędy, zakłady pracy, szkoły i parafie oraz również te instytucje, których tutaj nie wymieniliśmy, z terenu całego kraju.


Zobacz oferty: Wycieczki krajowe | Wycieczki zagraniczne |Wycieczki szkolne | Pielgrzymki | Zielone szkoły |Wycieczki promowe